Kuchyne / Interiér / Nábytok

Kuchyňa je centrom a srdcom každej domácnosti. Je to priestor, kde varíme, skladujeme potraviny, umývame riad, stravujeme sa, stretávame sa s členmi rodiny, preto by mala byť nielen účelná, funkčná, praktická, pohodlná, ale aj estetická a nadčasová.


Pri zariaďovaní existujú určité zásady a pravidlá na ktoré pri návrhu netreba zabúdať. Pri výrobe kuchýň na mieru sa zameriavame na Vaše priestorové možnosti, požiadavky, nápady a doplňujeme ich o naše odborné znalosti.Vyrábame kuchyne na mieru každého typu a štýlu :


- moderné

- klasické

- rustikálne

- provensálske

- industriálne


Naším hlavným cieľom je navrhnúť nadčasový kus nábytku, ktorý Vám bude slúžiť dlhé roky. Na výber máme z veľkého množstva materiálového prevedenia, ako aj dekorov.


Ponúkame kuchyne v rôznych prevedeniach ako je :


- laminát

- MDF - nástrek

- dýha

- masív

- vysoko lesklé materiály

- Al rámčeky


LTD – laminovaná drevotriesková doska


Vyznačuje sa tvarovou stálosťou, vysokou životnosťou a minimálnymi nárokmi na údržbu. Vyrába sa v rôznych dezénov blízkych prírodnému drevu, v širokej škále unifarieb a rôznych designových štruktúr.


Lamino je cenovo najdostupnejší materiál, v súčasnosti najpoužívanejší. Povrchová vrstva laminátu s dekoratívnym povrchom je odolná voči krátkodobému pôsobeniu vody, zvýšenej teplote a bežným chemikáliám používaným v domácnostiach. Povrch sa ľahko umýva.


Kvalitné laminované dosky vo vysokom lesku sú náhradou striekaných dvierok, cenovo dostupnejšie a odolnejšie.Dýha a masív


Dyhované kuchynské dvierka sú vyhotovené metódou nanášania reálnej vrstvy dreva na drevotrieskový, alebo MDF podklad. Na želanie sa drevená dyha alebo masív môže následne namoriť a nalakovať do požadovaného farebného odtieňu.


Luxusné dyhované kuchyne sú určené pre náročných zákazníkov, ktorí hľadajú exkluzivitu a dizajn, avšak volia lacnejšiu variantu ako je masív.


Drevo je prírodný klasický materiál, vyhľadávaný náročnými zákazníkmi, ktorí chcú kvalitu a štýl. Dyhované a masívne plochy uchová svoju krásu pre niekoľko generácii.Lakovanie / mat - vysoký lesk /


Na povrch hladkej MDF dosky je nanášaný lak striekaním v niekoľkých vrstvách, a po zaschnutí je následne leštený – ak sa jedná o vysoký lesk.


Kvôli prácnosti pri výrobe takejto dosky je jeho cena vyššia a tiež treba rátať s dlhším časom dodania. Lakované povrchy sa zaraďujú medzi najluxusnejšie prevedenia a sú stále viac žiadané.


Výhodou je neobmedzená škála farieb, tvarov a moderný dizajn a majú zaliate hrany. Kuchyňa vo vysokom lesku je považovaná za najušľachtilejšiu povrchovú úpravu.Rekonštrukcie komplet


V prípade, ak plánujete celú rekonštrukciu, alebo zariaďujete novostavbu, môžeme navrhnúť celkový vzhľad interiéru bytu – domu. V rámci jednej návštevy môžeme zladiť, podlahy, dvere aj nábytok. Pripravíme návrh kuchyne, vstavaných skríň, kúpeľňového nábytku, obývacej izby, detskej izby, spálne, pracovne…